ÜÇEL OSGB HAKKINDA

Anasayfa Hakkımızda

ÜÇEL Ortak Sağlık Güvenli Birimi

Üçel ortak sağlık güvenlik birimi adını alan firmamız, çalışma sosyal güvenlik bakanlığı tarafından 2014 yılında yetkilendirilmiştir.

Üçel olarak, küreselleşmenin olumsuz etkilerinden korunmak, sektörel ve bölgesel bağımlılıktan kurtulmak ve bu bağlamda da ülkemizde son yıllarda Avrupa Birliği uyum çalışmalarıyla ivme kazanarak hızla büyüyen iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda müşterilerimize donanımları seçmelerinde tüm süreçleri izleyerek en doğru ve en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

İş güvenliği eğitimleri, risk analizi, danışmanlık hizmetleri ve son adımda elenemeyen her türlü riske karşı kişisel koruyucu donanım ihtiyacınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

  • İNOVASYON

    Bitmek bilmeyen inovasyon ilkemizle İş Güvenliği dünyasındaki yenilikleri takip ediyor, hizmet verdiğimiz firmalar için en uygun hizmetleri sunuyoruz.

  • İSTİKRAR

    Müşteri odaklı hizmet politikamızı tüm noktalarda istikrarlı şekilde sürdürüyoruz..

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz ve deneyimimiz ile iş ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği farkındalıklarının arttırılması, kalite ve verimliklerinin daha yukarı taşınması, eğitimler ile iş güvenliği bilincinin yükseltilmesi ve bunun devamlılığının sağlanması.

VİZYONUMUZ

Sektörün lider ve marka değeri en yüksek şirketi olmak, hizmet kalitesi ile ilk tercih edilen olup, standartları belirlemek.

ÜÇEL

Üçel OSGB;

Güvenirlik,

Yüksek sorumluluk duygusu,

Deneyim,

Kalite bilinci,

Sürekli gelişim inancı,

İş ahlakına bağlılık,

Müşteri Odaklılık,

Müşteri beklentilerini aşan iş birliği, değerlerine sahiptir.

ÜÇEL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İş güvenliği ve çalışan sağlığı hizmetlerinde kurumsal bir güç ile
çalışarak işinizi sağlam ellere teslim etmek için lütfen bizi arayın.

0216 290 18 26